خانه / تکنولوژی / تبلت / چند دلیل برای خرید تبلت ویندوزی

چند دلیل برای خرید تبلت ویندوزی

همان طور که می دانید به دلیل پشتیبانی نرم افزاری قوی اندروید و آی او اس مایکروسافت طی این مدت نتوانست موفقیت چشم گیری در عرصه ی تبلت ها بدست آورد شاید آیپد با طراحی و یکپارچگی آی او اس و برند اپل انتخاب بسیاری از کاربران را به این سمت بچرخاند و اندروید نیز با طیف وسیع نرم افزاری و محدودیت های بسیار کم توانسته کاربران زیادی را جذب کند که البته از نکسوس 7 موفق و تبلت های دیگر اندرویدی نباید گذشت ! اما ویندوز هم مزایایی نسبت به این دو غول دنیای تکنولوژی دارد که در این مطلب به این مزایا می پردازیم .

مالتی یوزر :

شاید یکی از مشکلات مهم بسیاری از کاربران آی او اس و نیز بسیاری از کاربران تبلت های اندرویدی تک کاربره بودن آن می باشد ، شاید شما بخواهید از یک تبلت همراه دیگر اعضای خانواده استفاده نمایید ولی در این صورت با مشکل ایمیل ، عکس ، ویدیو ، فایل ها و … مواجه می شوید ! یکی از مزایای پررنگ ویندوز 8 و ویندوز 8 آر تی چند کاربره بودن آن می باشد که البته این ویژگی در اندروید 4.2.2 نیز افزوده شده است که البته این یکپارچگی به اندازه ویندوز در آن دیده نمی شود !

پورت HDMI :

مایکروسافت سرفیس و اکثر تبلت های ویندوزی مجهز به پورت HDMI برای اتصال به صفحه های بزرگ تر را دارا می باشد ولی آیپد و اکثر تبلت های اندرویدی فاقد آن می باشند .

فایل منیجر:
حتی در تبلت های ویندوز آر تی نیز فایل اکسپلورر مشاهده می شود و طبیعتا در تبلت های ویندوز ۸ نیز شما این امکان را دارید و می توانید به مشاهده و تغییر در تمامی فایل ها بپردازید

ریموت دسکتاپ:
تبلت‌های ویندوز ۸ دارای قابلیت‌ میز کار از راه دور یا ریموت دسکتاپ هستند. برای همین برنامه رایگانی در اپ‌استور مایکروسافت هرضه شده است. به کمک این برنامه می‌توانید به هر نوع رایانه شخصی که اتصال از راه دور را تایید کرده متصل شوید و آن را از راه دور به کمک تبلت خود کنترل نمایید.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید