خانه / تکنولوژی / نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به روایت تصویر

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به روایت تصویر

در نمایشگاه الکامپ امسال برخلاف سال‌های گذشته که عادت داشتیم با یک گشت و گذار ساده به دیدن غرفه‌های شرکت‌ها بپردازیم، شاهد رونق و جنب و جوش بیشتری بود. بازگشت برخی شرکت‌های بزرگ برای حضور در نمایشگاه و استقبال گسترده‌تر مردم از جمله دلایل موفق‌تر بودن الکامپ نوزدهم نسبت به سال‌های گذشته بود.

نمایشگاه الکامپ

شعار نوزدهمین نمایشگاه الکامپ، زندگی هوشمند، آینده‌ای روشن بود که از پنچشنبه ۱۴ آذر تا ۱۷ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شد.

بر اساس گزارش‌ها، مساحت نمایشگاه امسال ۲۳ هزار متر مربع بود که نسبت به سال گذشته ۱۰ هزار متر مربع افزایش پیدا کرده بود. همچنین دو برابر شدن تعداد حضور شرکت‌ها نسبت به سال پیش، یکی دیگر از نشانه‌های آشتی شرکت‌های IT با الکامپ به شمار می‌آمد.

در روز آخر الکامپ که ما فرصت بازدید از آن را پیدا کردیم، چهره‌های مختلفی نیز از نمایشگاه دیدار کردند. گزارش تصویری زیر، تصاویری از روز اختتامیه نوزدهمین نمایشگاه الکامپ تهران از دید وبلاگیناست.

نمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپخاتمینمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپ

دیدگاهتان را ثبت کنید