خانه / تکنولوژی / سیستم عامل / آی او اس / نقشه گوگل به روز شد

نقشه گوگل به روز شد

همان طور که در فارس اسپیس خواندید در کنفرانس IO گوگل 2013 در چندی پیش گوگل مانور ویژه ای بر روی Google Maps داد و خبر از بروزرسانی آن بر روی Android ، iOS و نسخه دسکتاپ آن داده بود .

اکنون نقشه گوگل آپدیت شد !

آپدیت نقشه در این صفحه موجود است. در این صفحه دسترسی به نمای تمام صفحه از نقشه و همچنین مشاهده قابلیت‌های جدید بصری که طراحی آنها از Google Now الهام گرفته شده، امکان پذیر است.

گوگل در نسخه جدید نقشه از اطلاعات وکتوری به جای گرافیکی بهره برده تا لود صفحات و بزرگنمایی در بخش‌های مختلف با سرعت به مراتب بالاتری نسبت به نسخه قبلی انجام شود.

در سرویس جدید نقشه قابلیتی به نام Zoom out نیز وجود دارد که کاربر از طریق آن قادر خواهد بود تا از دید فعلی خارج شده و از خارج از فضا به زمین نگاه کند.

در نسخه جدید نقشه امکان تماشای تصاویر از مناطق مختلف دنیا نیز وجود دارد و به راحتی می‌توان عکس‌های گرفته شده از شهرهای مختلف دنیا را تماشا کرد.

842ae98c384b12e541e362713561d974_XL

 

header-android

نرم‌افزار تازه طراحی شده Google Maps برای دستگاه‌های Android، ‏iPhone، و iPad راهبری را در جهان شما سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند. وقتی مکان‌های جدید و جاهای دوست‌داشتنی قدیمی را کشف می‌کنید، هرگز گم نمی‌شوید.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید