خانه / تکنولوژی / اسمارت فون / نصب اندروید 4.3 بر روی گلکسی اس 4

نصب اندروید 4.3 بر روی گلکسی اس 4

اندروید 4.3 هنوز رسما منتشر نشده است، اما نسخه آزمایشی آن که برروی نسخه گوگلی گلکسی اس 4 برای آزمایش‌های داخلی مورد استفاده قرار گرفته، به بیرون درز کرده و شما هم اگر تمایل به دریافت آن داشته باشید می‌توانید برروی تلفن Galaxy S4 خود نصب کنید.

گوگل در حال انجام آزمایشات نهایی برروی نسخه 4.3 سیستم عامل اندروید است و به زودی آن را رسما منتشر خواهد کرد. اما پیش از عرضه این سیستم‌عامل نسخه آزمایشی آن به بیرون درز کرده و حالا کاربران گلکسی اس 4 قادر به نصب آن خواهند بود.

متاسفانه رام مربوط به اندروید 4.3 برروی نسخه Snapdragon 600 گلکسی اس 4 با مدل GT-I9505 قابل نصب و استفاده است. از آنجایی که تلفن‌های گلکسی اس 4 عرضه شده در کشور ما مجهز به پردازنده Exynos 5 Octa هستند، نمی‌توان این رام را برروی آنها نصب نمود.

جالب است بدانید که سم-موبایل که این رام را برروی تلفن گلکسی اس 4 نصب و استفاده نموده، گزارش کرده که حتی یک باگ یا مشکل نرم افزاری را نیز در اندروید 4.3 مشاهده نکرده است و تمام قسمت‌های این سیستم‌عامل به خوبی کار می‌کنند.

این کار گوگل که قبل از انتشار نسخه رسمی آن را به سازندگان داده است نشان دهنده این است که این شرکت می خواهد فاصله بین آپدیت های Google Edition و بقیه شرکت ها را کم کند.

دانلود اندروید 4.3 برای گلکسی اس 4 از لینک منبع زیر :

منبع : SAMMOBILE

دیدگاهتان را ثبت کنید