خانه / سینما / علی معلم، عضو هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر: امشب جلسه‌ی جمع‌بندی هیات انتخاب فجر برگزار می‌شود / هنوز فیلم "آشغالهای دوست داشتنی" را ندیده‌ایم

علی معلم، عضو هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر: امشب جلسه‌ی جمع‌بندی هیات انتخاب فجر برگزار می‌شود / هنوز فیلم "آشغالهای دوست داشتنی" را ندیده‌ایم

کافه سینما- علی معلم گفت: جلسه‌ی جمع‌بندی و نهایی هیات انتخاب برای اعلام اسامی فیلم‌های جشنواره‌ی فجر امشب 15 دی ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش کافه سینما، سخنگوی هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر در گفت‌وگویی با ایسنا، با بیان این مطلب ادامه داد: قطعا فردا 16 دی ماه اسامی قطعی فیلم‌ها اعلام خواهد شد.

 وی در پاسخ به اینکه آیا فیلمی باقی‌مانده است که هیات انتخاب ‌آن را ندیده باشد؟گفت: شاید یک تا دو فیلم باقی مانده باشد اما تقریبا همه‌ی فیلم‌ها دیده شده است و بعید می‌دانم فیلمی خارج از لیست فیلم‌های ارایه شده در جشنواره‌ی فجر به نمایش درآید.

 معلم همچنین درباره‌ی اینکه فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» را بالاخره به هیات انتخاب، ارایه شد؟گفت: نه هنوز هیات انتخاب این فیلم‌ را ندیده است.

 این عضو هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر در پاسخ به اینکه آیا فیلمی به لحاظ مضمونی و ممیزی ممکن است انتخاب نشده باشد به ایسنا گفت: هیچ فیلمی به لحاظ مضمونی و ممیزی از سوی هیات انتخاب جشنواره‌ی فجر کنار گذاشته نشده است.

 علی معلم در پاسخ به اینکه شنیده می‌شود،فیلم «بلوک 9 خروجی 2» علیرضا امینی به دلیل مضمون تلخ از سوی هیات انتخاب کنار گذاشته است؟ گفت: تلخ و شیرینی فیلم‌ها به هیات انتخاب مربوط نیست به هرحال فیلم‌ها محصول این سینما است و به فیلم‌سازان آن مربوط است، ما در مقام فیلم‌سازی نیستیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید