خانه / سینما / سیمرغ جشنواره بعد از همه آن هزینه‌ها از جیب مردم، به شکل سابقش برگشت/ تصاویری از سیمرغ قدیم، پارسال و جدید در "کافه سینما" + حرف‌های متناقض و بامزه ابراهیم حقیقی طراح این دو سیمرغ!

سیمرغ جشنواره بعد از همه آن هزینه‌ها از جیب مردم، به شکل سابقش برگشت/ تصاویری از سیمرغ قدیم، پارسال و جدید در "کافه سینما" + حرف‌های متناقض و بامزه ابراهیم حقیقی طراح این دو سیمرغ!

کافه سینما- امروز و بعد از  یکی دو سال رفت و آمد و و سر و صدای مدیران سابق جشنواره و ابراهیم حقیقی طراح سیمرغ و حیف میل میلیون ها تومان، سیمرغ بلورین جشنواره فجر به شکل سابقش برگشت.

sigoodzila

سیمرغی که سالها بود به همین شکل بود. شکایتی هم در کار نبود. اما کسی نفهمید چه شد که بعد از ادعاهای ابراهیم حقیقی درباره یک بلورساز هنرمند چک، تبدیل به چیزی شد که همان زمان “کافه سینما” آن را شبیه به گودزیلا خواند ( اینجا ) و خود آقای حقیقی طراح اثر یک سال بعد آن را خروس نامید! اما کسی نپرسید همان زمان که ایشان این تندیس را به جشنواره فجر تحویل داد متوجه خروس بودنش نبود و در این یک سال فرق خروس و سیمرغ را متوجه شد؟ (اینجا)

alt

امروز و در نشست خبری دبیر سی و دومین جشنواره فیلم فجر از تندیس تازه سیمرغ رونمایی شد. تندیسی که گفتند طراحی شده و نشانه های مدرن واردش شده اما تقریبا همان تندیس قدیمی است و بعد از دو سال همه چیز سر جای اولش برگشت به جز پول بی زبان بیت المال ملت نجیب ایران.

alt

alt

alt

دیدگاهتان را ثبت کنید