خانه / سینما / «زخم صورت مرد، عشق اوست» / "کافه سینما" برای نخستین بار منتشر می‌کند: آنونس "جیب‌‌بر خیابان جنوبی" با صدا و نریشن مسعود کیمیایی + متن: «روزگار ما نیست، ما مال خود می‌کنیم» / ببینید و دانلود کنید

«زخم صورت مرد، عشق اوست» / "کافه سینما" برای نخستین بار منتشر می‌کند: آنونس "جیب‌‌بر خیابان جنوبی" با صدا و نریشن مسعود کیمیایی + متن: «روزگار ما نیست، ما مال خود می‌کنیم» / ببینید و دانلود کنید

(نسخه با کیفیت بالای آنونس هم اضافه شد) کافه سینما- دومین فیلم بلند سینمایی سیاوش اسعدی به زودی اکرانش را در سالن های سینما آغاز می‌کند. به گزارش “کافه سینما” جیب‌بر خیابان جنوبی که در جشنواره فجر مورد توجه منتقدان و علاقه‌مندان سینما قرار گرفته بود مضمونی اجتماعی دارد و مصطفی زمانی نقش متفاوتی در آن ایفا کرده است.

مسعود کیمیایی متن نریشن‌های  آنونس “جیب‌بر خیابان جنوبی” را نوشته و خودش هم آن‌ها را در استودیوی “بل” گفته تا اتفاق تازه‌ای در سینمای ایران شکل بگیرد. آنونس ساخته امیرشیبان خاقانی است، و صداگذاری آنونس را علی علویان به عهده دارد. موسیقی هم یکی از قطعات متعلق به خود فیلم، اثر پیمان یزدانیان است.

به گزارش “کافه سینما” متن نریشن کیمیایی در این آنونس بدین شرح است:

روزگار ما نیست ما مال خود می‌کنیم
جرات را از پرسه‌گری آموختیم.
پرنده مرده روی سیم برق، قهرمان نیست.
آدم پیاده‌رو آدم ماست
فیلم تحسین و عشق: جیب‌بر خیابان جنوبی
خیال، آخر عشق نیست. آخر عشق خون است.
روزگار ما نیست، ما مال خود می‌کنیم
زخم صورت مرد، عشق اوست.

آنونس فیلم جیب‌بر خیابان جنوبی را با نریشن‌ها و صدای مسعود کیمیایی (در دو كيفيت) در ادامه دانلود کنید و در کافه سینما ببینید.


آنونس جيب‌بر خيابان جنوبي / كيفيت متوسط / مدت: 3:33 / 12 مگابايت / –> دانلودمیزان روشنایی

دانــلود


آنونس جيب‌بر خيابان جنوبي / كيفيت بالا / مدت: 3:33 / 24 مگابايت / –> دانلودمیزان روشنایی

دانــلود


دیدگاهتان را ثبت کنید