خانه / سینما / دومین اطلاعیه "کلوب فیلم کافه سینما" / جزییاتی از برگزاری نخستین مراسم: رونمایی از سکانس "متروپل" کیمیایی / نمایش "جیب بر خیابان جنوبی" با حضور عوامل فیلم و اهالی سینما + ویدیوهای جذاب دیگر / اگر تا جمعه شب ثبت نام کرده اید، مهمان جلسه اید

دومین اطلاعیه "کلوب فیلم کافه سینما" / جزییاتی از برگزاری نخستین مراسم: رونمایی از سکانس "متروپل" کیمیایی / نمایش "جیب بر خیابان جنوبی" با حضور عوامل فیلم و اهالی سینما + ویدیوهای جذاب دیگر / اگر تا جمعه شب ثبت نام کرده اید، مهمان جلسه اید

باشگاه فیلم کافه سینما- کمتر از چهل و هشت ساعت به برگزاری نخستین جلسه باشگاه فیلم کافه سینما باقی مانده است. جلسه ای برای نمایش فیلم جیب بر خیابان جنوبی، ساخته سیاوش اسعدی و به تهیه کنندگی علی سرتیپی، با حضور جمعی از بزرگان سینمای ایران و عوامل و بازیگران این فیلم: مصطفی زمانی، نورا هاشمی، امیر جعفری و بهناز جعفری. در این جلسه برای نخستین بار سکانسی از متروپل ساخته مسعود کیمیایی رونمایی خواهد شد و ویدیوهای دیگری به نمایش درخواهد آمد.


ضمن آن که برای علاقه مندان سینمای ایران که برای حضور در این جلسه ثبت نام کرده اند، این فرصت فراهم خواهد شد که پس از تماشای فیلم، برای نخستین بار با سازندگان فیلم ها به گفتگو بنشینند و نقطه نظرات شان را مطرح کنند. ایده ای که امیدواریم برای نخستین بار در این جلساات به ثمر برسد. و علاقه مندان جدی سینمای ایران، بیش از پیش در جریان شکل گیری محصولات سینمایی قرار بگیرند و نقش خود را در ارتقای صنعت سینمای ایران ایفا کنند.

کلیه دوستانی که تا پایان روز جمعه 15 آذر 1392، برای حضور در این جلسه از طریق گذاشتن کامنت در کافه سینما ثبت نام کرده اند، به همراه همراهانی که تعدادشان را ذکر کرده اند، برای حضور در این مراسم دعوت هستند. برای آن دسته از همراهان که شماره تماس شان را فرستاده اند، از طریق سرویس پیامکی کافه سینما، خبر مربوط به این جلسه یادآوری خواهد شد و دیگر دوستان می توانند مستقیما به سالن محل برگزاری مراسم، مراجعه کنند. امیدواریم در روزهای آینده، با ایجاد امکان اشتراک برای علاقه مندان سینمای ایران، فرصت ارائه ی خدمات بیشتری به سینمادوستان ایرانی فراهم شود.

مراسم دوشنبه 18 آذر 1392 ساعت 20:30 در تالار ایوان شمس، ابتدای بزرگراه کردستان، برگزار خواهد شد.

باشگاه فیلم کافه سینما


دیدگاهتان را ثبت کنید