خانه / تکنولوژی / اسمارت فون / خداحافظ نوکیا

خداحافظ نوکیا

بعد از قطعی شدن تصاحب شاخه تلفن های هوشمند نوکیا توسط مایکروسافت، در این عجب بودیم که مایکروسافت با برند Lumia چه خواهد کرد

طبق بندهای قرارداد بین مایکروسافت و نوکیا، شرکت مایکروسافت می‌تواند تا 18 ماه از نام نوکیا برای گوشی‌های هوشمند سری لومیا استفاده کند و این 18 ماه در تاریخ 31 دسامبر 2015 (10 دی‌ماه 94) به اتمام می‌رسد. همچنین مایکروسافت می‌تواند تا 10 سال از نام نوکیا در گوشی‌های عادی خود استفاده نماید.

 

به نظر می‌رسد طبق اسلایدی که به تازگی در @evleaks منتشر شده است مایکروسافت مصمم است تا به محض این‌که اولین محصول ویندوز‌فونی خود را به بازار عرضه کرد از شرر مسائل مربوط به برند خلاص شود. همانطوری که در تصاویر هم مشاهده می‌کنید؛ در استراتژی ارسالی به کارمندان نوکیا آمده است:

برند مایکروسافت تنها زمانی که مایکروسافت محصول جدیدی را روانه بازار نماید، جایگزین برند نوکیا در محصولات و نرم‌افزارها خواهد شد.

Microsoft Nokia 1

Microsoft Nokia 2

 

مشخص نیست که مراسم بزرگ بعدی چه زمانی است و اولین پرچمدار مایکروسافت (اسم رمز مکلارن) دارای چه مشخصاتی خواهد بود ولی منطقی است که این شرکت بخواهد اولین مراسم بزرگش را سکوی پرتاب برندی جدید در نظر بگیرد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید