خانه / سینما / برای نخستین بار، "کافه سینما" برای علاقه‌مندان سینمای ایران: تشریح دقیق جزئیات پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر / روش ثبت نام، جدول کامل برنامه نمایش‌های مردمی برای دانلود و بالاخره گروه‌بندی فیلم‌های ایرانی

برای نخستین بار، "کافه سینما" برای علاقه‌مندان سینمای ایران: تشریح دقیق جزئیات پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر / روش ثبت نام، جدول کامل برنامه نمایش‌های مردمی برای دانلود و بالاخره گروه‌بندی فیلم‌های ایرانی

کافه سینما-05:10:54 بامداد دوشنبه: جزئیات بیشتر پیش فروش بلیت های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تشریح شد.

jozeeyatfroosh

به گزارش “کافه سینما” با توجه به سوالات به وجود آمده در رابطه با پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره نکات زیر برای رفع ابهامات مخاطبان گرامی اعلام می شود:
– یک سری بلیت یازده تایی عبارت است از ۱۱ قطعه بلیت مربوط به یک سینما، یک سانس و یک صندلی و یک گروه نمایشی طی یازده روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر.
– بخش سودای سیمرغ(مسابقه سینمای ایران) در سه گروه نمایشی، بخش نگاه نو(فیلم های اول) در دو گروه نمایشی و بخش نوعی تجربه در یک گروه نمایشی پذیرای مخاطبان جشنواره خواهند بود.
– بخش سینمای بین الملل، شامل سینمای سعادت و جام جهان نما در دو گروه و سینمای سه بعدی در یک گروه نمایشی پذیرای مخاطبان هستند. همچنین سینما حقیقت(فیلم های مستند) در یک گروه نمایشی مخاطبان را همراهی می کنند.
– بطور مثال هر کس می تواند با یک کارت ملی ۴ سری بلیت شامل سودای سیمرغ، سینما حقیقت، بخش بین الملل و نگاه نو را دریافت کند.
– در مرحله پیش فروش تنها سری ۱۱ تایی بلیت ارائه می شود. البته با توجه به ظرفیت های سینما ها برای هر فیلم در هر سانس تعدادی بلیت از طریق تک فروشی در گیشه ها قبل از شروع فیلم پیش بینی شده است.
– شایان ذکر است که مخاطبان گرامی قبل از خرید به فهرست هر گروه و سانس های نمایش آن توجه داشته باشند و پس از اطمینان کامل آن را خریداری کنند.
– به منظور سهولت دو سامانه اینترنتی www.fajrticket.com برای علاقمندان قابل دسترسی است و سایت رسمی جشنواره بین المللی فیلم فجر تنها به منظور اطلاع رسانی در دسترس بازدیدکنندگان عزیز است.

همچنین گروه بندی و برنامه نمایش سالن های مردمی سی و دومین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است:برنامه نمایش فیلم ها ( دانلود )

گروه بندی:

دیدگاهتان را ثبت کنید