خانه / تکنولوژی / اپلیکیشن پیام رسان بلک بری برای اندروید و iOS عرضه شد

اپلیکیشن پیام رسان بلک بری برای اندروید و iOS عرضه شد

بلک‌بری نهایتا از انتشار نسخه اندرویدی و iOS اپلیکیشن پیام‌رسان خود که مدت‌ها منتظرش بودیم خبر داد. این شرکت می‌گوید کاربران می‌توانند این اپلیکیشن را در گوگل پلی، اپ استور اپل و فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ بیایند. دانلود این برنامه رایگان است.

80060507-786x305.jpg

پیش‌تر یک نسخه iOS از این اپلیکیشن عرضه شده بود، اما به دلیل فشار زیاد تقاضای کاربران به روی سرورش متوقف شد. در نتیجه، بلک بری آغاز به کار نسخه اندرویدی را نیز به تعویق انداخت و اظهار کرد مدتی زمان می‌برد تا امور مربوط به عرضه این نسخه به سامان برسد.

این شرکت می‌گوید تا کنون ۶ میلیون نفر برای دریافت اطلاعات درباره اپلیکیشن پیام‌رسانی ثبت‌نام کرده‌اند به علاوه اعلام کرده است ۱ میلیون کاربر اندروید “از نسخه اندرویدی منتشر نشده BBM استفاده می‌کرده‌اند.”

اطلاعات منتشر شده از بلک‌بری به شرح زیر هستند:

  • اپلیکیشن پیام‌رسانی بلک‌بری برای اندروید و یا آیفون را دانلود کنید
  • اپلیکیشن را نصب کنید، بازش کنید وآدرس ایمیل خود را وارد کنید
  • زمانی که دسترسی‌تان ایجاد شد بلک‌بری برایتان ایمیل ارسال خواهد کرد

برای برخی افراد دیدن اپلیکیشن پیام‌رسانی بلک‌بری که بالاخره پایش را از اکوسیستم در حال رشدش فراتر گذاشته است، بسیار فوق‌العاده است. اما برای سایرین این مسئله که این شرکت اپلیکیشن را برای پلتفرم‌های مختلف طراحی کرده است شگفت‌آور است. انتشار این اپلیکیشن، که با تلاش‌‌های سرهم بندی برای آغاز به کارش شناخته می‌شود، زمانی صورت گرفته است که اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی اندرویدی و iOS زیادی از جمله اسکایپ، گوگل تاک، آی مسیج، واتز اپ و دیگر اپلیکیشن‌ها در بازار بودند.

بلک‌بری پیشتر گفته بود که نسخه‌های اندروید و iOS این اپلیکیشن به ترتیب در روزهای ۲۱ و ۲۲ ماه سپتامبر منتشر خواهند شد. اما انتشار این نسخه‌ها یک ماه بیشتر از آنچه گفته بودند طول کشید.

این اخبار یقینا خبرهای خوبی برای بلک‌بری هستند و این شرکت لازم است هر چه که می‌تواند از این شرایط به دست آورد. افراد زیادی از این شرکت اخراج شده‌اند و بنابر شایعات مطرح شده شرکت قابلیت آن را پیدا کرده است توسط گروهی به سرپرستی فرفکس فاینانشال و یا شاید لنووو خریداری شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید