خانه / سینما / آقای فارست گامپ از نوه‌هایش گفت و با پاهایش پیانو نواخت / آغاز پوشش "کافه سینما" از تاک‌شوهای بزرگ دنیا / این بار: تام هنکس در شوی جاناتان راس + تصاویر

آقای فارست گامپ از نوه‌هایش گفت و با پاهایش پیانو نواخت / آغاز پوشش "کافه سینما" از تاک‌شوهای بزرگ دنیا / این بار: تام هنکس در شوی جاناتان راس + تصاویر

این سرویس تازه کافه سینما به علاقه‌مندان مسایل هنری و اجتماعی در سراسر جهان امروز است. با کافه سینما برای نخستین بار حضور ستاره‌ها در تاک‌شوها و برنامه‌های گفتگو محور سراسر جهان را دنبال کنید.

کافه سینما-یاسمن رضایی: تام هنکس که به مناسبت نمایش تازه‌ترین فیلمش «کاپیتان فیلیپس» به انگلستان سفر کرده، ساعاتی پیش در برنامه تلویزیونی جاناتان راس شرکت کرد و مثل همیشه باهوش و دوست‌داشتنی در مقابل بینندگان ظاهر شد.

به گزارش کافه سینما، او که به دلیل ابتلا به بیماری دیابت نوع دو، وزن کم کرده، با طراوت و شادابی بی‌نظیری از نوه‌هایش تعریف کرد و گفت دو نوه دارد و چشم انتظار نوه‌ی سومش است. تام هنکس گفت: «خونه‌ی بچه‌ها از خونه‌ی ما دوره، ولی قول می‌دم به زودی یه خونه نزدیک‌شون بگیرم و نوه‌هام را ازشون بگیرم و پشت در تابلو بزنم که: نوه‌ی گرفته شده، پس داده نمی‌شود!»

در ادامه برنامه، جاناتان راس ضمن تمجید از کاپیتان فیلیپس گفت که عاشق فیلم «بزرگ» (محصول ۱۹۸۸) تام هنکس است. که تام بی‌درنگ شروع به خواندن ترانه معروف فیلم کرد و همگان را از حافظه کم‌نظیرش متعجب ساخت. در انتها، مجری برنامه تام هنکس را با هدیه‌ای که زیر فرش پنهان کرده بود، غافلگیر کرد. آقای هنکس دوست‌داشتنی، بعد از گذشت بیست و پنج سال از فیلم «بزرگ»، همچون گذشته، روی Walking Piano رفت و سکانس محبوب فیلم را دوباره خلق کرد. در ادامه تصاویری از این برنامه و تصویر سکانس پیانوی زمینی در فیلم «بزرگ» Big را مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید