خانه / سینما / آغاز دوران تازه در صنعت سرگرمي‌سازي: پيشنهاد ۷۵ ميلیون دلاري دريم وركز براي ادامه "بريكينگ بد" در اینترنت / گزارش "کافه سینما" را بخوانید

آغاز دوران تازه در صنعت سرگرمي‌سازي: پيشنهاد ۷۵ ميلیون دلاري دريم وركز براي ادامه "بريكينگ بد" در اینترنت / گزارش "کافه سینما" را بخوانید

کافه سینما– نام «جفری کاتزنبرگ» احتمالاً به عنوان یکی از بزرگ‌ترین طرفداران سریال «بریکینگ بد» در تاریخ ثبت خواهد شد. مدیر اجرایی کمپانی «دریم ورکز» فاش کرده که شش ماه قبل در بازار فیلم جشنواره کن، پیشنهاد بزرگ ۷۵ ميليون دلاری خود را به «وینس گیلیگان» خالق این سریال پرطرفدار داده است. او از «گیلیگان» خواسته سه قسمت دیگر پس از پایان آخرین قسمت «بریکینگ بد» بسازد.

alt

به گزارش کافه سینما، او نهم اکتبر مصادف با ۱۷ مهر ماه در نطق اصلی خود در یک جلسه گفته است: من این ایده دیوانه‌وار را داشتم. نمی‌دانستم که این فصل از سریال به کجا خواهد رسید. هر قسمت از آخرین فصل از این سریال، ۳٫۵ میلیون دلار هزینه داشته است. اما آن‌ها می‌توانند با ساخت این سه قسمت، بیش از آن‌چه که در طول این ۵ فصل سریال درآمد داشته‌اند سود کنند. به آن‌ها گفتم که قصد دارم بزرگ‌ترین رویداد پرداخت برای هر قسمت نوشته شده یک سریال که تا به حال وجود داشته است را ترتیب دهم.
او به سازندگان «بریکینگ بد» پیشنهاد کرده است که برای هر قسمت ۹۰ دقیقه‌ای، که به صورت قسمت‌های کوتاه ۶ دقیقه‌ای به صورت آنلاین به فروش خواهد رسید و پخش آن یک ماه به طول خواهد انجامید، ۲۵ ميليون دلار پرداخت کند. بینندگان می‌توانند هرکدام از قسمت‌ها را به قیمت ۵۰ تا ۹۹ سنت، که نسبت به برنامه‌های اضافی که در کنارش وجود دارد تغییر می‌کند، خریداری نمایند. البته تمام این پیشنهادات به زمانی مربوط می‌شد که جناب مدیر عامل از عاقبت داستان «والتر وایت» و استقبالی که از آن شد خبر نداشت. اگر بر مبنای ۱٫۳ میلیون نفر بازدید کننده‌ای که قسمت آخر این سریال داشت در نظر بگیریم، اگر همه آن‌ها، متقاضی خرید این ۳۰ قسمت ۶ دقیقه‌ای باشند و در هر روز تنها ۱ دلار برای ان بپردازند، پس از پایان این ۱۸۰ قسمت، ۳۰۰ ميليون دلار عاید کمپانی خواهد شد.
«جفری کاتزنبرگ» تاکید می‌کند که مشخص کردن چنین برنامه‌ای از سوی او برای نشان دادن اهمیت و رشد بازارهای محصولات کوتاه در دنیای سرگرمی بوده است. او می‌افزاید: من این ماجرا را برای شما تعریف کردم تا به عزم راسخ من درباره این موضوع ایمان بیاورید. من کاملاً به این قالب جدید ایمان دارم. هرچه کارهایتان کوچک‌تر اما با کیفیت‌تر باشد، مشتریان بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید