خانه / ورزشی / رونی من مانند رونالدو به دنبال افتخارات فردی نیستم بلکه به دنبال افتخارات تیمی هستم

رونی من مانند رونالدو به دنبال افتخارات فردی نیستم بلکه به دنبال افتخارات تیمی هستم

پس از پشت سر گذاشتن 2 جام جهانی نه چندان موفقیت آمیز، وین رونی این بار بیشتر قصد دارد که از جام جهانی لذت ببرد. رونی در عین حال تاکید کرد که تمام تلاش خود را برای موفقیت انگلیس خواهد داد.

رونی همچنین معتقد است که مانند رونالدو بازیکنی نیست که به دنبال موفقیت های فردی باشد. او در گفت و گو با گاردین اذعان داشت: ” من بر خلاف رونالدو بیشتر دوست دارم به عنوان بخشی از یک تیم پیروزی را به دست آورم. من جوایز فردی را نیز به دست آورده ام اما برای من تنها کسب موفقیت با تیم باشگاهی و ملی ام اهمیت دارد.”

وین رونی در این مدت با دکتر پیترز روانشانس تیم ملی نیز به صحبت پرداخته است و اعتقاد دارد که حرف های او نقش مهمی در آرامش وی ایفا کرده است: ” من با دکتر پیترز صحبت کردم. تجربه فوق العاده ای بود و حرف های او مطمئنا به من کمک خواهد کرد.

من خیلی خودم را درگیر فشارهای موجود کرده بودم. رسانه ها نیز نقش زیادی در این مسئله ایفا کردند اما این بار قصد دارم که توجهی به حاشیه ها و فشارهای موجود نداشته باشم.

می خواهم از این جام جهانی بیشتر لذت ببرم. صادقانه می گویم از 2 جام جهانی قبلی هیچ لذتی نبردم. می خواهم امسال فقط تلاش کنم و بهترین بازی خودم را ارائه دهم. اگر من خوب بازی کنم می دانم که تیمم نیز راه خواهد افتاد.”

انگلیس در اولین دیدار خود در جام جهانی دیداری حساس و سرنوشت ساز مقابل ایتالیا برگزار خواهد کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید